​Uzņēmumiem

​Par ​spējīgiem un iedvesmotiem darbiniekiem

​Par mums runā...

​"Biohacking ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, lai pilnveidotu sevi un uzlabotu savu pašsajūtu. Tie ir paņēmieni, kurus arvien vairāk sāk implementēt arī biznesa vidē gan lielākos, gan ​mazākos​ uzņēmumos."

Māris Žunda, biohacking.lv līdzdibinātājs

​Uzņēmumu izaicinājumi attiecībā uz kolektīvu

Fiziskās un mentālās veselības jautājumi vairs nav tikai darba ņēmēju privāta pieredze, bet tā kļūst par darba devēju sāpi jeb problēmu, jo darbinieki slimo un viņu darbaspējas būtiski ietekmē viņu personīgais dzīves stāsts un pieredze.

Piemēram, neveselīgi miega, uztura, elpošanas, stājas un kustību paradumi var būtiski ietekmēt kolēģu un klientu attiecības darba laikā.

Tieši tāpēc mēs runājam par vairākām tēmām un rīkiem, kas izmainīs izpratni nevis tikai darba vidē, bet darbiniekos kopumā.

Mūsu nodoms ir palīdzēt darbiniekiem apzināties vairākus virzienus, kuros var ieguldīt zināšanas un jau tagad veidot tādu pieredzi, lai mainītos pašsajūta un parādītos dzīvesprieks, kas uzlabotu produktivitāti visās dzīves jomās.

Ko mēs piedāvājam?

​Biohacking challenge E-platforma

Uzņēmums iegūs pieejas kodu konkrētā interneta vietnē katram darbiniekam. Katru dienu šajā platformā dalībnieks varēs saņemt konkrētus uzdevumus. Izpildot mentālos, uztura un fiziskos izaicinājumus, viņš izveidos jaunus ikdienas paradumus un labāk sagatavosies citiem pārbaudījumiem.

Lekcija. Uztura izpratnes veidošana vai paradumu veidošana

Uzturs ir tēma, kas visiem patīk, tur ir tik daudz stūrakmeņu un izaicinājumu, ka bieži vien nav jārunā nemaz par uzturu, bet par paradumiem. Mēs piedāvājam lekcijas vairākos virzienos - gan izpratnē par uzturu, gan paradumu virzienā.

Lekcija. Kā diskomfortā justies komfortā jeb trenējam adaptēšanās spējas

Pietiek kaut nedaudz mainīt vides temperatūru un cilvēks uzreiz saslimst. Tas notiek tāpēc, ka rodas izteikts kontrasts starp viņu un vidi. Šīs metodes praktizēšanas galvenie mērķi ir uzlabot pašsajūtu jebkādos ārējos apstākļos, uzlabot veselību, paaugstināt koncentrēšanās spējas (darbā, mācībās).

Lekcija. Elpošana un prāta nomierināšanas tehnikas

Elpošanas nozīme dažādās jomās kļūst arvien izteiktāka. Tā vairs nav tikai Austrumu prakšu priekšrocība, kas jau izsenis nav iedomājama bez elpošanas tehnikām. Šobrīd arī Rietumu racionālā pasaule ir gatava izzināt šo cilvēka dzīvības procesu nodrošināšanā tik būtisko jomu gan no fizioloģijas, gan jaunāko zinātnes sasniegumu puses.

Lekcija. Biohakings – rīku kopums sevis uzlabošanai un izpratnes veidošanai

Efektīvākie un lielāko iespaidu sniedzošie rīki, ar kuru palīdzību var izveidot sevi par labāko iespējamo jeb kā mēs sakām – par uzlaboto Homo Sapiens - ir vienkārši: miegs, uzturs, darba vide, fiziskās aktivitātes, rūdīšanās. Šie ir lielie biohacking pamata temati, par kuriem arī runāsim.

Konferences dalība 26 - 27. aprīlis. Uzņēmuma komplekts uz konferenci

Tev būs iespēja satikt spēcīgus, produktīvus un veselīgi progresējošus cilvēkus un dzirdēt, kā viņi var palīdzēt uzlabot Tavu dzīvi. Konferences mērķis ir mācīties. Atrast līdzīgi domājošos un dalīties savos līdzšinējos panākumos un izaicinājumos.

Vairāk par konferenci šeit: biohacking.lv

Biohacking Bootcamps

Uzlādes stacija uzņēmuma darbiniekiem vai vadības komandai. 1-3 dienu izbraukuma vai klātienes nodarbību cikls, kas tiek sagatavots individuāli, kombinējot mūsu lekcijas, nodarbības un komandas locekļus.

​Ieskats dažādos mūsu rīkotajos pasākumos

Piesakies individuālam piedāvājumam

​biohacking.lv ​kustības aizsācēji

Artūrs Bernovskis

​​Efectio.com vadītājs, investors, jurists un veselīgas/jaudīgas darbavides evanģēlists. Biohacking.lv līdzdibinātājs un ​tehnoloģiju entuziasts.

Māris Žunda

​Wim Hof metodes sertificētais treneris Baltijā, Rūdīšanās skolas vadītājs, koučs, kustību treneris un biohacking.lv līdzdibinātājs - biohakeris.

​Kaspars Vendelis

Veselīgo eļļu veikala VomFASS vadītājs, gardēdis, biohacking.lv līdzdibinātājs - biohakeris. Aktīvs blogotājs un dažādu meistarklašu vadītājs.

>