TRANSFORMĒ SAVU ĶERMEMI UN PRĀTU

Iegūsti maksimālu veiktspēju un sasniedz plūsmas stāvokli savā dzīvē! Paaugstini izpratni par to, kā Tu strādā, domā un rīkojies!

​Par mums runā...

Kas ir biohacking?

"Biohacking ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, lai pilnveidotu sevi un uzlabotu savu pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Tie ir paņēmieni, kurus arvien vairāk sāk ieviest arī augsta līmeņa speciālisti un eksperti gan lielākos, gan mazākos uzņēmumos."

Māris Žunda, biohacking.lv līdzdibinātājs

Kas ir Bootcamp?

Tas brīdis ir klāt, kad Tu vari uzlādēt sevi ar visiem mums zināmajiem Biohacking rīkiem, kas ir pieejami Latvijā. Tas brīdis, kas palīdz sasniegt savu maksimālo potenciālu!

Līdzīgi kā nākošgad 2020. gadā mēs rīkojam TOP PERFORMANCE Biohacking konferenci, tā arī šis notikums ir par iespēju uzlādēt sevi maksimāli ļoti individuālā un sistemātiskā veidā.

Mēs zinām, ka ir daži, kas grib vairāk un ir motivēti sasniegt vairāk, bet ikdienas profesionālais darbs savā jomā tiem neļauj uzzināt to, ko mēs jau zinām vairākus gadus un pats svarīgākais, mēs to visu praktizējam. Tāpēc, apkopojot mūsu darba pieredzi šajā jomā, mēs veidojam šo Bootcampu, lai dalītos ar labāko un vērtīgāko, kur arī Tu vari piedalīties.

Vai tas Tev ir svarīgi un steidzami? Trīs jautājumi!

1

Vai esi gatavs/a strādāt ar sevi? Ja atbilde ir Jā! Tas ir priekš Tevis!

2

Vai esi gatavs/a ienirt 6 nedēļas grupas un individuālā darbā? Ja atbilde ir Jā, tas ir priekš Tevis!

3

Vai esi gatavs/a būt no 8. līdz 10. novembrim 2019. gadā klātienē uz treniņu? Ja atbilde ir Jā, tas ir priekš Tevis!

Par ko ir bootcamp?

1.

Veselība & Dzīves kvalitāte (health & wellness) - kopējās veselības, fizisko / mentālo spēju pilnveidošana un uzlabošana. Piemēram, sabalansējot ķermeņa svaru, enerģijas avotus un iegūstot pareizu izpratni par ķermeņa darbības principiem Tu spēsi izmainīt savu dzīves kvalitāti. Mērķis ir uzlabot kopējo labklājību, izturību un laimes sajūtu ikdienā.

2.

Veiktspēja (top performance) - sasniegt galamērķi vieglāk un efektīvāk jeb plūsmā (flow). Piemēram, atraisot savu iekšējo potenciālu, darbs ar ierobežojošiem uzskatiem, domāšanas un perspektīvas maiņa, darbs caur dažādiem jautājumiem, pozitīvas mentālās attieksmes radīšana, fokuss uz vēlamo galamērķis, disciplīnas iedibināšana palīdzēs būtiski izmainīt Tavu šī brīža dzīvi un perspektīvu tuvākā un tālākā nākotnē.

3.

Prasmes (skills) - jaunu prasmju un spēju attīstīšana. Piemēram, stresa vadība un kontrole, konkrētas uzvedības / ieraduma izmaiņas un pilnveides prasmes, radošo spēju attīstīšana, pārliecības iegūšana sevī, komunikācijas uzlabošana, labāku lēmumu pieņemšana, produktivitātes uzlabošana un līderības spēju pilnveidošana sevī. Šīs ir svarīgas prasmes, kas ir jāattīsta, jāpilnveido katru dienu.

4.

Personīgā attīstība (personal development) - apziņas, uztveres un pārliecības pilnveide, vērtību noskaidrošana un dzīvošana pēc savām patiesajām vērtībām un dzīves jēgas atrašana. Piemēram, pašapziņas uzlabošana, pateicības un cilvēcisko vērtību īstenošana dzīvē, mērķu skaidrības iegūšana un dzīves mērķu pārskatīšana, un sasniegšana ir pilnvērtīgas dzīves sākums fiziskā un mentālā plānā.

“Fizioloģiskās vajadzības ir saistītas ar cilvēka ķermeņa uzturēšanu pienācīgā līmenī, bet vai Tu zini, kādi ir kvalitatīvie un kvantitatīvie rādītāji Tavas sistēmas (ķermeņa, prāta) uzturēšanai?


Pēc savas pieredzes es redzu, ka cilvēki to nezin pilnvērtīgi, tieši tāpēc arī šis Biohacking Bootcamp tapa, lai palīdzēt Tev šīs jomas apzināt un attītīt.” 

Māris Žunda

maris@biohacking.lv

+371 26006622

Es esmu lielākās biohacking konferences Baltijā veidotājs un Bootcamp programmas veidotājs un vadītājs. Es esmu profesionāls dzīves un komandu koučs, Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, vairāku elpošanas metožu instruktors, ledus vannas eksperts un daudzu citu tehniku praktiķis un zinātājs.

 

Esmu profesionāls biohackers, kas mēra, analizē un ļoti sistemātiski izmaina savu dzīvi uz to, kas veicina fantastiskas attiecības un labvēlīgu vidi sev apkārt.


Tas ir tas, ko es piedāvāju arī Tev, būt daļai no šī mācību virziena un kļūt par sevis lieliskāko versiju!

Bootcamp mācību pamatvirzieni

Kopā ar dažādas jomas ekspertiem mēs esam izstrādājuši apmācību Biohacking Bootcamp programmu, kas atspoguļo mūsu zināšanas par biohacking rīkiem un palīdz būtiski uzlabot dzīves kvalitāti.


Jautājums vienmēr būs atklāts, vai Tu vēlies šīs izmaiņas savā dzīvē? Vai Tu tiešām vēlies būtiskas izmaiņas savā dzīvē un esi gatavs strādāt ar sevi? Vai Tu tiešām vēlaties uzlabot savu fizisko un mentālo dzīves labklājību? Vai Tu tiešām vēlies atrast papildus rīkus no zinātnes, tehnoloģiju un dabas jomas, kas Tev var palīdzēt justies pilnvērtīgi ārpus pieņemtiem kvalitātes un kvantitātes rādītājiem sabiedrībā?

 

Jautājumu noteikti ir vairāk kā gribētos, bet arī es tiem esmu gājis cauri savā dzīvē un tieši tāpēc veidoju šo mācību programmu, kur dalīties ar vērtīgo!


Māris Žunda / Bootcamp programmas vadītājs

1.

Labāku ieradumu veidošana (habits). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu varēsi saprast kā veidot, izmainīt un pilnveidot savus ieradumus. Sasniegt pozitīvu iznākumu no savem ieradumiem un atbrīvoties no liekajiem, nevajadzīgajiem un nevēlamiem ieradumiem. 

2.

Biohacking rīki un to pielietojums (biohacking). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu izpratīsi pieejamos rīkus un to nozīmi modernajā dzīves laikmetā. Tu spēsi pozitīvi novērtēt un ietekmēt savu fizisko un mentālo stāvokli, izmantojot zinātnes, dabas un tehnoloģiju aspektus. Tu spēsi sistemātiski sākt pārveidot savu iekšējo un ārējo pasauli, lai realizētu savu potenciālu un sasniegtu vēlamos rezultātus.

3.

Uztura treniņš un joma (nutrition). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu spēsi pilnveidot savu uztura jomu un izprast kā integrēt to savā dzīvē. Pielietot galvenos ieskatus no uztura niansēm, ko izmanto jebkurš biohackeris savā dzīvē. Tu iegūsi kvalitatīvu pamatu par uztura plānu, kas veicina un atbalsta Tevi enerģijas un dzīves kvalitātes uzturēšanā. Tu iegūsi izpratni, ko mainīt ēšanas paradumos un kā zināt, ka tas rada pozitīvu efektu.

4.

Fizisko aktivitāšu treniņš un joma (movements). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu pilnveidosi savu fizisko ķermeni. Tas nebūs ātrs un viegls ceļš, bet Tu iegūsi pamatu un norādījumus par to, kā izveidot fiziskās aktivitātes sistēmu, kas paredzēta mērķu sasniegšanai. Kā kustēties gudri, saglabājot īstermiņa un ilgtermiņa mērķu nozīmi. 

5.

Miega treniņš un joma (sleep). Pabeidzot bootcamp programmu Tu izmainīsi savu izpratni par miegu. Tu sapratīsi, cik liela nozīme ir ķermeņa diennakts ritmam mūsu dzīvē, veselībā un ikdienas sniegumā. Tu sarpatīsi kā uzlabot miega kvalitāti, saprotot nianses, kas balstītas uz pierādījumiem balstītām metodēm. Tu sapratīsi par miega daudzumu, tostarp uztura padomiem, miega higiēnu, uztura bagātinātājiem un uz tehnoloģijām balstītu pieeju miega uzlabošanai.

6.

Stresa vadības un noturības treniņš (stress). Pabeidzot bootcamp programmu, Tu iegūsi izpartni kā vadīt savu nervu sistēmu. Kā iegūt mieru un kā aktivizēt ķermeni. Kā pamanīt stresu un sajust to savā ķermenī un prātā. Iegūsi praktiskus padomus un prasmes sevis nomierināšanā, integrējot šis zināšanas jebkurā dzīves situācijā. 

7.

Enerģijas kontrole un treniņš. Pabeidzot bootcamp programmu, Tu iegūsi prasmi izprast savu enerģiju, saprast kur tā pazūd un kā to atjaunot. Kur šūnu līmenī rodas enerģijas un kā to izmantot efektīvāk, atjaunot un lieki nepazaudēt. 

8.

Kognitīvās veiktspējas treniņš un prāta joma (mind). Pabeidzot šo bootcamp programmu, Tu iegrimsi smadzeņu un prāta darbībā. Sapratīsi, kā veiksmīgāk sadarboties ar savu galvu un veicināt tās funkcionalitāti.  Kā mainīt ieradumus, kas balstās uz neirozinātnes pētījumiem. 

Biohacking Bootcamp S2019E01 mācību posmi

01 neklātienes sagatavošanās posms - viss iekļauts

Divas nedēļas pirms otrā posma Tu saņemsi mācību materiālus, kas būs audio, vidoe vai/un teksta formātā. Tavs uzdevums būs iepazīties ar tiem, lai nākošais mācību posms varētu noritēt kvaliatīvi un pilnvērtīgi.

02 klātienes mācības un treniņš - viss iekļauts

08. - 10. novembris 2019. gadā ir datums, kad Tev ir jābūt klāt no rīta līdz vakaram apmācību vietā. Tā būs vieta Latvijā, kur mums nebūs jādomā par vidi, jo viss, kas būs nepieciešams tiks nodrošināts. Šajā posmā mēs strādāsim aktīvi ar treniņa formāta metodēm, kur Tu iegrimsi detaļās un praksē. 

03 neklātienes atbalsta vide - viss iekļauts

Klātienes treniņā iegūtais ir jāliek lietā, tam mēs atvēlēsim 4 nedēļas pēc otrā posma, kuru laikā Tu varēsi gūt atbalstu uz svarīgiem un steidzamiem jautājumiem. Otrajā posmā Tu iegūsi mājasdarbus, kurus Tev būs jāiedzīvina savā dzīvē, tāpēc atbalsts būs tas, kas Tev palīdzēs tos izpildīt un sasniegt!

Ieskats dažos mūsu rīkotajos pasākumos

Investīcijas apjoms mācību programmā

Bootcamp

Agrā reģistrācija līdz 10.09.2019

EUR

​480+ PVN

Bootcamp

Vēlā reģistrācija pēc 11.09.2019

EUR

​555+ PVN

“Ja Tu izvērtē dalību Biohacking Bootcamp, tad Tev noteikti jābūt arī TOP Performance Biohacking konferencē 2020. gada 3. - 4. aprīlī, Rīgā, tāpēc dodies arī tur, lai iegūtu vēl vairāk pieredzes! Skaties piedāvājumu zemāk kopā ar konferences biļeti!”


Māris Žunda

Konference

Agrā reģistrācija līdz 10.09.2019 + Biohacking 2020. gada konferences biļete

EUR

​580+ PVN

Konference

Vēlā reģistrācija pēc 11.09.2019 + Biohacking 2020. gada konferences biļete

EUR

​655+ PVN

un vēl piesakies uz bootcamp vasarā 

... un saņem video saturu no 2018. un 2019. gada Biohacking konferencēm, kā arī visiem 2018. un 2019. gada meetupiem! Kvalitatīvs saturs par tēmām, kas būs noderīgs visiem cilvēkiem!

Saņem piedāvājumu par dalību un Māris ar Tevi sazināsies

>