Startup Day 2018 pasākums: Ilgdzīvošana: Kā nodzīvot līdz 120 gadiem?

Sep 10

Kas ir “biohackings”? Kādēļ tas ir svarīgi modernam cilvēkam? Kā izpratne par ilgdzīvošanu var palīdzēt jau šodien justies laimīgam un veiksmīgam?

Mēs ieskatīsimies dziļāk biohacking konceptā, lai noskaidrotu, kādu labumu tas nes mūsu organismam un pašsajūtai. Papildus stāstīsim, kāpēc biohackeri ir veiksmīgi un laimīgi cilvēki, kā arī iedosim pāris rīkus, ko ikviens var izmantot jau rīt, lai kļūtu par vēl modernāku cilvēku!
—————————————————————-
Programma:

16:00 – 16:30 Māris Žunda, Biohacking.lv līdzdibinātājs, Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, „Ieskats biohacking un tā virzienos Latvijā.”

16:30 – 17:00 Diāna Stupele, Latvijas VIP profesionālo vieglatlētu privātā trenere, „Kā ietekmēt (uzlauzt) savu ķermeni un prātu?”

17:00 – 17:30 Girts Skujāns, Crossfit Andrejosta līdzīpašnieks, „Par biohacking fizisko aspektu.”

Pasākums bez maksas. Reģistrējies, lai apmeklētu pasākumu: https://ej.uz/ilgdzivosana
—————————————————————-
Latvija ir pirmā valsts pasaulē, kas atbalsta start-up uzņēmumus un novērtē to ieguldījumu valsts ekonomikā 12.septembrī atzīmējot un svinot kā #Startupdienu.

Startup Day 2018 ir iesaistes platforma, kas apvieno politikas veidotājus, korporācijas un startupus, lai diskutētu, dalītos zināšanās un apliecinātu startup nozīmīgo lomu Latvijas ekosistēmā, organizējot dažādus seminārus, diskusijas u.c. aktivitātes.

Mēs aicinām arī jūs iesaistīties un būt daļai no Startup Day 2018!

>