Biohacking.LV dalība Somijas sarunu festivālā Suomi Areena 2018

Jūl 26

2018. gada 19. jūlijā Latvijas vēstniecība Somijā kopā ar Latvijas institūtu organizēja Latvijas dalību Somijas sarunu festivālā Suomi Areena 2018 Somijas pilsētā Pori šā gada 19. jūlijā. Latvija šajā festivālā piedalījās pirmo reizi.  Sarunas tēmas bija Latvijas simtgade un Latvijas attīstības vīzija, formulējot to ar konceptu “Greenovative”.

Sarunu tēmu par zaļo inovāciju attīstību prezentēja Rīgas Tehniskās universitātes zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna. Par inovatīvu pieeju Baltijas jūrai stāstīja Latvijas Hidroekoloģijas institūta direktore Anda Ikauniece, savukārt par biohacking.lv kustību Latvijā runāja tās līdzdibinātājs Kaspars Vendelis. Latvijas prezentācijas laikā ar priekšnesumiem uzstājās kokles meistare Laima Jansone ar  DJ Monsta.

Latvijas prezentācija tika raidīta tiešraidē  Latvijas institūta Facebook lapā https://www.facebook.com/LatvianInstitute

Vairāk par pasākumu vēstniecības Facebook un Twitter mājalapās un www.suomiareena.fi

Suomi Areena ir ikgadējs publisko debašu forums,  kuru organizē Suomi Areena  lielākā Somijas komerciālā raidorganizācija MTV un Pori pilsēta. Suomi Areena pasākumu organizētāji pārstāv ministrijas, valsts un pašvaldību organizācijas, NVO, darba tirgus organizācijas, politiskās partijas, uzņēmumus uc. Diskusijas tēmas ir saistītas ar politiku, sabiedrību, kultūru un sportu. Diskusijas notiek radošā un brīvā atmosfērā. Kopā ar Somijas aktīvistiem, politiķiem un citiem ietekmīgiem cilvēkiem, Suomi Areena piedalās daudz starptautisku dalībnieku.

Latvijas dalība pasākumā ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm #LV100 #LV100arlietas.

>